•SPŘÁTELENÉ BLOGY aneb článek na téma.

13. listopadu 2010 v 21:14 | ~Slečna bez jména. |  •na téma.

Spřátelené blogy [ =Sb, Affs, Affiliates, Favourite webs,... ] a můj názor na ně.

:bulletyellow:Jelikož bloguji něco přes rok a měla jsem už spoustu blogů, tak vím co to znamená. Ale každý si pod ,, Spřátelené blogy " vybaví něco jiného.
Já to mám takto : Spřátelené od slova přátelé. Tím tedy Affs beru jako přátele - virtuální kámoše a na jejich blogy chodím ze zábavy! Nikoliv z povinnosti ! Někdo to ale tak bere. > Napíše třeba 20 blogům jestli budou SB a pak je ,,obíhá" stylem ,,Ahojky. Jak je - obíhám!" zkopíruje to a rozešle to všem svým spřáteleným blogům. A je jim jedno, k jakému článku to napíší.
:bulletyellow:Já jsem na tohle alergická. Nemám to ráda ! To nemůžou napsat každému Aff aspoň trochu něco jiného? Bohatě stačí, když napíšou něco k článku!. Můžou připsat klidně že oni teď přidali svůj deník a fotky bot na zimu , tak ať se mrknu nebo něco podobného. ;)

:bulletyellow:Uvažuju nad tím, že napíšu článek, kde se můžete zapisovat do mého seznamu Affs. Beru většinou každého kdo se zapíše, takže šance je veliká!
:bulletyellow:Ještě přidám, že jestli chceš být mé Aff tak mě [ ostatní si ,,obíhej" jak oni chtějí;) ] NEBUDEŠ navštěvovat tamním stylem.! Ale napíšeš něco k článku.! Plus !! > Když jsi slíbil(a), že nebudeš takto ,,obíhat" a pak jednou jedinkrát mě takto ,,oběhneš" , tak tě mažu!.
Promiňte, nechci být zlá, jen si dělám svá pravidla. Samozřejmě jestli ty máš taky nějaké, seznam mě s nima a také je budu dodržovat ! ;)

A jaký je VÁŠ názor?

•with love ~Slečna bez jména.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama