Info: O blogu SceneLand

3. července 2010 v 22:35
    Ah0jky.  
Jsem majitelka tohoto blogu a napíšu vám jak to s ním bylo..

Tento blog jsem dneska (na minutu přesně ve 22.00h.) smazala, ve 22.01h. už zas založila a ve 22.02h. začla psát tento článek. A proč? Chtěla jsem tím smazat všechny předchozí články, protože tento blog jsem založila v Prosinci 2009 a od Února 2010 jsem tu byla skoro pořád. ~ Až do Března 2010. Ale někdy na začátku Března mi tento blog začal blbnout. ~ Přesněji články ~ nešly mě ukazat obrázky, tak jsem se přesunula na jiný. Poté ještě na jiný, na kterém jsem do teď. Je o módě ~ Celkové módě. Nějak mě totiž omrzel Scene Styl. Nevím proč...
A teď, protože jsou prázdniny, tak jsem si řekla že bych se mohla 'stát Scene'. Nevím jestli to vyjde. Ale o prázdninách mám víc času a mám na to 2měsíce. A teď můžu 'cvičit'. ~ Tím myslím chování (milost, úsměv, vlídnost ap.), líčení, oblékání a tak dále, a tak dále.. Pokuď to doopravdy vyjde, tak sem začnu psát své pokroky, fotky a když tu budu, tak také přidám něco o dalších Scene ~> videa, fotky, info, názory, z webů a podobně. No zkrátka.. zase mě začal Scene Styl bavit! (:

~ Tento článek píšu na podruhé protože jsem pak klikla vedle a ještě jsem neměla nastavené Automatické Ukládání, takže se mi článek neuložil. A taky pořád někam odbíhám takže mi to trvalo, než jsem to napsala..

Toť asi vše.
~ Teď jdu nastavit design a udělat Rozcestníky.
Ale nevím jestli to stihnu..

No.. Mějte se! (:

Hannie Dropkick * SCENELAND.blog.cz
[Obrázek VYROBEN MNOU! Jestli někde uvidím, okamžitě hlásím!]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenča Lenča | Web | 3. srpna 2010 v 12:56 | Reagovat

je u mě třídění + náběr sb...jestli chceš stále být moje sbéčko tk plsky vyplň malinký dotazníček zde :
http://lovekim.blog.cz/1008/trideni-naber-sb
díky =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama